Cennik na rok szkolny 2025/2026

Dzieci, młodzieży i dorośli - zajęcia 1 raz w tygodniu 60 minut (w miesiącu 4 lekcje 60 min.)

  • zajęcia indywidualne do godz. 14.00 - 530 /miesiąc
  • zajęcia indywidualne po godz. 14.00 - 650 zł/miesiąc
  • grupa 2 osobowa - 380 zł/miesiąc
  • grupa 3-5 osobowa - 300 zł/miesiąc
  • grupa 6-9 osobowa - 260 zł/miesiąc

Dzieci - zajęcia 2 razy w tygodniu po 45 minut (w miesiącu 8 lekcji 45 min.) Młodzież i dorośli - zajęcia 1 raz w tygodniu 90 minut (w miesiącu 4 lekcje 90 min.)

  • zajęcia indywidualne do godz. 14.00 - 795 zł/miesiąc
  • zajęcia indywidualne po godz. 14.00 - 975 zł/miesiąc
  • grupa 2 osobowa - 570 zł/miesiąc
  • grupa 3-5 osobowa - 450 zł/miesiąc
  • grupa 6-9 osobowa - 390 zł/miesiąc

Zajęcia 1 raz w tygodniu 60 minut (w miesiącu 4 lekcje 60 min.)

  • zajęcia indywidualne do godz. 14.00 -590 zł/miesiąc
  • zajęcia indywidualne po godz. 14.00 -715 zł/miesiąc
  • grupa 2 osobowa - 420 zł/miesiąc
  • grupa 3-5 osobowa - 350 zł/miesiąc
  • grupa 6-9 osobowa - 290 zł/miesiąc

Zajęcia 1 raz w tygodniu 90 minut (w miesiącu 4 lekcje 90 min.)

  • zajęcia indywidualne do godz. 14.00 -885 zł/miesiąc
  • zajęcia indywidualne po godz. 14.00 -1070 zł/miesiąc
  • grupa 2 osobowa -  630 zł/miesiąc
  • grupa 3 osobowa -  422 zł/miesiąc
  • grupa 4-5 osobowa -  525 zł/miesiąc
  • grupa 6-9 osobowa -  435 zł/miesiąc

Wsparcie  materiałem oraz przygotowanie do zajęć w szkole podstawowej dla klas 4-8:

  • zajęcia indywidualne 1 raz w tygodniu 60 minut, w miesiącu pakiet 4 lekcji 60 min. - 200 zł/miesiąc
  • zajęcia indywidualne 1 raz w tygodniu 90 minut, w miesiącu pakiet 4 lekcji 90 min. - 300 zł/miesiąc


Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty:

  • zajęcia indywidualne 1 raz w tygodniu 60 minut, w miesiącu pakiet 4 lekcji 60 min. - 240 zł/miesiąc
  • zajęcia indywidualne 1 raz w tygodniu 90 minut, w miesiącu pakiet 4 lekcji 90 min. - 360 zł/miesiąc