Cennik obowiązujący w roku szkolnym 2016/2017

Dorośli, szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum.
Miesięczny koszt zajęć 8 lekcji 45 min. lub 4 lekcji 90 min.

  • nauka indywidualna – 496 zł/miesiąc (opcjonalnie pakiet 4 lekcji 45 min. w cenie 248 zł miesięcznie)
  • grupa 2 osobowa – 299 zł/miesiąc
  • grupa 3 osobowa – 235 zł/miesiąc
  • grupa 4 osobowa – 198 zł/miesiąc
  • grupa 5-6 osobowa – 178 zł/miesiąc
  • grupa 7- 10 osobowa – 158 zł/miesiąc


Dzieci w wieku przedszkolnym (4-6 lat).
Miesięczny koszt 8 zajęć 30 min (2x w tygodniu 30 min.)

  • grupa 2 osobowa – 199 zł/miesiąc
  • grupa 3 osobowa – 157 zł/miesiąc
  • grupa 4 osobowa – 132 zł/miesiąc
  • grupa 5-6 osobowa – 119 zł/miesiąc
  • grupa 7-10 osobowa – 105 zł/miesiąc

Dorośli, szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum.
Miesięczny koszt zajęć 8 lekcji 60 min. lub 4 lekcji 120 min.

  • nauka indywidualna 661 zł/miesiąc (opcjonalnie pakiet 4 lekcji 60 min. w cenie 330,50 zł miesięcznie)
  • grupa 2 osobowa – 399 zł/miesiąc
  • grupa 3 osobowa – 313 zł/miesiąc
  • grupa 4 osobowa – 264 zł/miesiąc
  • grupa 5-6 osobowa – 237 zł/miesiąc
  • grupa 7-10 osobowa – 211 zł/miesiąc

Studenci oraz bezrobotni zarejestrowani w UP

  • TOEIC – 300 zł + 20 zł za certyfikat papierowy (opcjonalnie)
  • TOEIC Bridge – 300 zł + 20 zł za certyfikat papierowy (opcjonalnie)
  • TOEFL – 185 USD
  • TFI – 300 zł + 20 zł za certyfikat papierowy (opcjonalnie)
  • WiDaF – 400 zł

Pozostali

  • TOEIC – 355 zł + 20 zł za certyfikat papierowy (opcjonalnie)
  • TOEIC Bridge – 300 zł + 20 zł za certyfikat papierowy (opcjonalnie)
  • TOEFL – 185 USD
  • TFI – 355 zł + 20 zł za certyfikat papierowy (opcjonalnie)
  • WiDaF – 400 zł

Cennik poglądowy – koszt każdorazowo ustalany dla każdego zlecenia

  • strona tłumaczeniowa tekstu poświadczonego: 30-35 zł/strona (1120 znaków ze spacjami)
  • strona tłumaczeniowa tekstu zwykłego: 30-35 zł/strona (1800 znaków ze spacjami)
  • tłumaczenia ustne – wycena indywidualna