Promocje stałe

Pakiet rodzina
Uprawnia do 5% zniżki na usługi kursów językowych dla drugiego i kolejnego członka rodziny na wszystkie kursy w standardowej zawartej w cenniku ilości godzin za wyjątkiem nauczania indywidualnego. W przypadku zgłoszenia np. rodzeństwa w tym samym czasie, rabat uzyskuje młodsze dziecko.
Rabat na książkę
Jeżeli korzystasz z naszych kursów językowych masz możliwość zakupu podręcznika z 5% zniżką, natomiast jeżeli płatność za kurs wniesiesz jednorazowo za cały kurs zniżka wyniesie aż 15%. Podręcznik dostarczymy bezpośrednio na Twoej zajęcia.
Swobodne godziny
W opcji nauki indywidualnej możesz wykupić w jednym miesiącu pakiet lekcji 60 min lub 90 min., na realizację którego jest 30 dni. Pakiet zrealizujesz w dogodnym dla Ciebie czasie, na zajęcia możesz przychodzić w różnych godzinach.
Karta Dużej Rodziny
Jeżeli jesteś posiadaczem tej karty to otrzymasz 10% zniżki na podręczniki szkolne i językowe 10% zniżki na Międzynarodowe Certyfikaty Językowe ETS, 5% zniżki na wszystkie kursy językowe.
Rodzina 5+ Program Gminy Komorniki
Jeżeli jesteś posiadaczem tej karty to otrzymasz 10% zniżki na podręczniki szkolne i językowe 10% zniżki na Międzynarodowe Certyfikaty Językowe ETS 5% zniżki na wszystkie kursy językowe.
Rodzina 3+ Program Gminy Dopiewo
Jeżeli jesteś posiadaczem tej karty to otrzymasz 10% zniżki na podręczniki szkolne i językowe 10% zniżki na Międzynarodowe Certyfikaty Językowe ETS 5% zniżki na kursy językowe grupowe oraz 5% na kursy językowe indywidualne..
Rabat firmowy
Rabat udzielany jest firmom, kierującym zorganizowane grupy swoich pracowników na szkolenia językowe, niezależnie czy szkolenie odbywa się w naszej siedzibie czy u klienta. Kwota rabatu kalkulowana jest dla każdego szkolenia oddzielnie - maksymalnie 20%.
rodzina3+rodzina5+2014-06-18_10-30-30-797271

Rabaty w grupach usług nie łącza się.